Wekelijks wordt in deze Bijbelquiz een nieuwe vraag over de Bijbel gesteld, wie het antwoord denkt te weten mag deze als commentaar toevoegen. Het antwoord komt dan de volgende week, zodat iedereen de gelegenheid krijgt om mee te doen in deze Bijbelquiz. En schroom niet om een antwoord te geven, ook al hebben anderen al eerder een poging gedaan.
Antwoord van de vorige keer:
De vraag was een instinker, want verschillende dachten dat deze priester de ark met het verzoendeksel zagen, echter deze verdween tijdens de regering van Manasse, het antwoord was dus dat deze priesters een leeg heilige der heiligen zagen.
De vraag van deze week:
Deze man kreeg goddelijke eer van de mensen, maar omdat hij deze niet aan God gaf werd hij opgegeten door een van de kleinste dieren die genoemd worden in de Bijbel. Wie was deze man en door welke dieren werd hij opgegeten.
Tags: Bijbelquiz
-
Herodes werd door de wormen gegeten
-
Herodes
-
Herodes Antipas werd gegeten door wormen
-
Herodes Agrippa (I).
-
Herodus, de viervorst, die ook Johannes liet onthoofden (Mattheus 14) en die Jezus bespotte (Lucas 23: 8-12) en die Jacobus doodde en zich liet vereren ipv God zelf de eer te geven. “Daarom sloeg een engel des Heren hem en werd hij door wormen gegeten en blies de adem uit.” Handelingen 12
Comments are now closed.

6 comments